• Wie is waar
Positie: Naam: E-Mail: Direct tel. nr. +31 573 288-:
Business Unit Manager Hans Geurts h.geurts@simco-ion.nl 358
Sales director Wietze Jonker w.jonker@simco-ion.nl 368
Sales Manager Netherlands Wouter Halfwerk w.halfwerk@simco-ion.nl 370
Finance & Administration Manager Simon Bouwhuis s.bouwhuis@simco-ion.nl 335
Marketing Manager Erwin van 't Hul e.hul@simco-ion.nl 341
Customer Service Manager Angelique le Roy a.leroy@simco-ion.nl 389
Purchasing Marc Franken m.franken@simco-ion.nl 342
Operations Manager Bart Amkreutz b.amkreutz@simco-ion.nl 344
Customer Service cs@simco-ion.nl 378